On-line замовлення авіаквитків
  Графік роботи: 09:00 - 19:00 (крім вих.)
  19.04.2024: USD 40.75 | EUR 43.50
  UA | RU 
тел. (+38095) 86-34-999  
тел. (+38097) 298-54-96 (Viber)  
info@asinfo.com.ua  
ГОЛОВНА РЕЙСИ ЗАМОВЛЕННЯ ОПЛАТА ПОСЛУГИ ІНФОРМАЦІЯ КОНТАКТИ
  Рейси в Албанію: часті запитання та відповіді

Необхідні документи для в’їзду до Албанії:

- дійсний біометричний закордонний паспорт;

- для подорожі з неповнолітніми дітьми-дозвіл на вивезення дитини від батьків(чи одного з батьків у разі подорожі з іншим);

- для подорожі з домашніми тваринами- тварини повинні бути з чіпом, щепленням та паспортом;

- вам не потрібна віза;

- відсутній контроль на Сovid-19 для в'їзду з України.

Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

Де саме та коли посадка?

Орієнтовний час у дорозі з Києва 39 годин. Він залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Місце посадки:
- Київ -  Житомир – Рівне - Львів - Мукачево

Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

Важливо:

Графік руху автобуса: Київ Вльора (тисни тут)


Важливо Автобус, що слідує по маршруту Київ -Підгориця + трансфер:  виїзд з України до Чорногорії, кінцева зупинка автобуса в Будві (Чорногорія) пасажири, що прямують до Албанії мають вийти на зупинці – Подгориця. Далі пасажирів зустрічає приймаюча сторона Албанії, трансфер до курортів Дуррес та Вльора.
Пасажири, що придбали пакетний тур - кінцева зупинка обраний  готель на курорті. Пасажири, що обрали тільки автобусні квитки - кінцева зупинка на курорті слідування за домовленістю (вказується в примітках до бронювання).

Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Доступне попереднє бронювання тільки до Подгориці (до Чорногорії):

  • Пріоритетні місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 400 грн за місце в одну сторону.
  • Пріоритетні місця  4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн за місце в одну сторону.
  • Бронювання конкретного місця в салоні з 7 ряду та далі – 200 грн за місце в одну сторону.

Чи є обмеження по багажу?

З 01.04.2023 на рейсах до Албанії безкоштовна норма прозову багажу на кожного пасажира - це 1 багажне місце (сумка або валіза), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) вагою до 25 кг. А також ручна поклажа - виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг. 
 
Пасажир може завчасно (не пізніше ніж до 16:00 за день до виїзду) замовити провоз додаткового багажу. Вартість одиниці додаткового багажу, яка була замовлена завчасно -  1000 грн. Додатковий багаж має ті ж обмеження по вазі та габаритах, що і основний багаж. 
 
Увага! У разі не оплати додаткового багажу завчасно - пасажир може сплатити його по факту безпосередньо на посадці перед рейсом, але вартість одиниці додаткового багажу в такому випадку складе 1500 грн. 
 
Також прошу звернути увагу, що як ручну поклажу не можна брати валізу, навіть маленьку (розміру S), оскільки вона не вміщається на багажну полицю, а під сидінням заважає туристам, що сидять поруч. Ручна поклажа в автобусі - це виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг. Маленькі валізи будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити за правилами оплати додаткового багажу.

Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 50-60 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює виключно на території України. Який саме автобус буде в конкретну дату – ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист. Орієнтовно кожні 4 години виконуються санітарні зупинки.

Режим в’їзду?

Безвізовий режим. Громадяни України мають право в'їжджати та перебувати без оформлення дозволу на проживання в Республіці Албанія на термін до 1 (одного) року.

Чи потрібен мені COVID-сертифікат?

Відсутній̆ контроль на Сovid-19 для в'їзду з України. З 1 травня Албанія скасовує всі коронавірусні обмеження на в'їзд з будь-якої країни світу. 

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

Так, заборон немає. За інформацією Посольства в’їзд з тваринами дозволяється але обов’язково дотримуючись всіх правил, щодо перевезення тварин. Тварини мають бути чипованими, мати паспорт та необхідні довідки від ветеринарного лікаря. Обов’язково в переносці. Зі своєї сторони ми радимо їхати виключно з усіма документами на тварину, адже рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 2100 грн до Дурресу 2900 грн до Вльори, в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.

Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Ні. На дітей будь-якого віку в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною. 

Вихід/посадка не на кінцевій зупинці по маршруту.

Можлива посадка/висадка пасажирів згідно графіка руху кожного автобуса (тільки за попереднім погодженням з ТО на рейсі до Підгориці+ трансфер можливе погодження конкретного місця висадки на курорті). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.

Медичне страхування.

У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, його можна оформити в будь-якій страховій компанії України.

Copyright © 2009-2024 "ASINFO.com.ua"
Матеріали і фото захищені авторським правом. Використання матеріалів без дозволу авторів заборонено.